madeira meeting photos

Συνάντηση στη Μαδέρα (4 – 6 Δεκεμβρίου 2017) Meeting in Madeira (4th – 6th December 2017 )

Our first meeting took place in Madeira with participants from all six countries, namely:

Nikoleta and Eleni from Greece, Elieli and Lucia from Italy,  Cornelia and Camelia from Romania, Majka and Oksana from Poland, Enrique and Monica from Spain and our hosts Nelia and Ricardo.

We have decided on the next mutual tasks to take place, which is a teleconferec e with our students for Christmas, making student accounts on eTwinning and the tasks to be presented during the next meeting in Italy.

Η πρώτη μας συνάντηση πραγματοποιήθηκε στη Μαδέρα με συμμετέχοντες και από τις έξι χώρες, και συγκεκριμένα:

Η Νικολέτα και η Ελένη από την Ελλάδα, η Ελιέλι και η Λουσία από την Ιταλία,  η Κορνέλια και η Καμέλια από τη Ρουμανία, η Μάικα και η Οξάνα από την Πολωνία, ο Ενρίκε και η Μόνικα από την Ισπανία και οι οικοδεσπότες μας Νέλια και Ρικάρντο.

Αποφασίσαμε για τις επόμενες αμοιβαίες εργασίες που θα πραγματοποιηθούν, που είναι μια τηλεδιάσκεψη με τους μαθητές μας για τα Χριστούγεννα, η δημιουργία λογαριασμών μαθητών στο eTwinning και οι εργασίες που θα παρουσιαστούν κατά την επόμενη συνάντηση στην Ιταλία.

Όνομα *
Ιστότοπος