LOGO – Λογότυπο προγράμματος

The logo that was decided to identify our project was a tangram which can be used by our pupils playfully depending on the various activities they are assigned.It takes the shape of each country’s national symbols, it becomes a human being who shares the same pleasure with pupils when school finishes, useful objects and even fruit and vegetables.

Το λογότυπο που αποφασίστηκε να αναγνωρίσει το έργο μας ήταν ένα τανγκράμ που μπορεί να χρησιμοποιηθεί από τους μαθητές μας παιχνιδιάρικα ανάλογα με τις διάφορες δραστηριότητες που τους αναθέτουμε. Παίρνει τη μορφή των εθνικών συμβόλων κάθε χώρας, γίνεται ένας άνθρωπος που μοιράζεται την ίδια ευχαρίστηση με στους μαθητές όταν τελειώνει το σχολείο, χρήσιμα αντικείμενα ακόμα και φρούτα και λαχανικά.

Όνομα *
Ιστότοπος