Teleconference 16/11/2018 Odd + Sports!

Students from all 6 countries met online on 16/11/2018, 9:30 CET and presented odd characters in sports or odd sports. It is evident that athletes and sports are not always the ones we are used to! Disability, difficulties or extreme characteristics should not hold us back from achieving our goals, as everyone has the right to succeed.

Μαθητές και από τις 6 χώρες συναντήθηκαν διαδικτυακά στις 16/11/2018, 9:30 CET και παρουσίασαν περίεργους χαρακτήρες σε αθλητικά ή περίεργα αθλήματα. Είναι προφανές ότι οι αθλητές και ο αθλητισμός δεν είναι πάντα αυτοί που έχουμε συνηθίσει! Η αναπηρία, οι δυσκολίες ή τα ακραία χαρακτηριστικά δεν πρέπει να μας εμποδίζουν να επιτύχουμε τους στόχους μας, καθώς όλοι έχουν το δικαίωμα να πετύχουν.

Όνομα *
Ιστότοπος